TYPE YOUR SEARCH HERE

Nahoru
Image Alt

O Rovinách

Roviny

Destiláty s chutí Hané

Haná je mozaika polí protkaná vesničkami, řekami, chmelnicemi a sady. Až v dáli na horizontu v jemném oparu se zvedají Jeseníky.

Jsme součástí tohoto kraje a ten je součástí nás. Máme rádi naše sady a okolní přírodu. Máme rádi horká léta i dlouhé stíny zlatavého podzimu. Máme rádi svou práci – od mozolů na rukou z trhání ovoce po vůni kvasu připraveného k destilování.

A tak to měli naši dědové i ti jejich. Ovocné destiláty jsou moravskou tradicí, hrdostí každé rodiny. My jsme posunuli naši rodinnou pýchu o kus dál. Léta zkušeností jsme předestilovali v naši vlastní značku pálenek, které si nesou ty nejjemnější chuťové nuance.

Roviny

Z nejsladšího ovoce

Půda, teplo a vláha jsou bohatstvím těchto rovin. Je to bohatství, které má mnoho podob a hlavně mnoho chutí. Naše Roviny chutnají po tom nejsladším ovoci. Po jemných švestkách, šťavnatých meruňkách i máslových hruškách z okolí Prosenic. Lásku k domovu najdete v každé lahvi, která vzejde z našeho lihovaru.

#ROVINY

Roviny
V malé vesnici Prosenice, v našich sadech, v rodinné palírně vznikají ovocné destiláty té nejjemnější chuti. Ochutnejte Roviny.

palirna@roviny.cz
+420 721 248 795

Ke mlýnu 35, 75121 Malé Prosenice

You don't have permission to register.